Hakkımızda - Erten Yazılım

Hakkımızda

Yaptığımız Siteleri dünya standardı olan Centos Linux 8.x Server teknolojisi ve WHMCS Yönetim sistemi ile çalışmaktadır.Bilinen en son korumalar yüklenmiş ve bir aksiliğe imkan vermemek için takip edip yedeklerini almaktayız.


Erten Yazılım olarak hedefimiz, sizlere en yeni teknolojiler ile kesintisiz hizmet vermektir. Bu çerçevede kaliteden ödün vermeden, koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı prensiplerimiz ile sürekli ve mutlu müşteri portföyümüzü her geçen gün büyütmek için çalışıyoruz.


2024 yılında tüm web altyapısı ve teknik altyapımızı yeniledik. Tamamen (100% mobil uyumlu) yeni web sitemiz ve yönetim panellerimiz ile hizmet alımı ve tüm kontrol panel işlemlerini daha sade, daha hızlı yönetilebilir hale getirdik.


Yenilenen altyapılar ile kullandığımız tüm sunucular SSD diskler üzerine geçmiştir. Erten Yazılım klasik server hizmeti fiyatları ile SSD disklerde kaliteli web siteleri yaparak hizmet vermeye başlamıştır.


Sitenizi Tasarladıktan Sonra Her Hangi Bir Yazılım Probleminiz Olursa İletişim Bölümünden Veya Bizi Arayarak İletişim Kurabilirsiniz. İstediğiniz Bir Tasarımı Sitenize Uygulatabilirsiniz. Yaptığımız Siteler ( Forum , Blog Sayfası, Sosyal Paylaşım , Emlak , Resim Galerisi , Dosya Yükleme ,Resim Yükleme , Sevgilimi Bul Sitesi , Doğum Gününe Özel Site , Sevgileye Jest Sitesi , Kişisel Firma Sitesi ,Ürün Satış Sitesi vb. Size Özel Site Tasarımları ve Gelişmiş Kodlamalar Yapılmaktadır.


Müşterilerimizin memnuniyeti açısından sürekli geliştirdiğimiz içerik yönetim sistemimizi daha kaliteli ve uygun maliyetlerle hazırlamak için yola çıktık.

Profesyonel Uygun Web Hosting ve Yazılım Hizmeti Sunuyoruz

Güvenilir, Hız ve Güvenlikli
Kolay Kullanılabilirlik
Web Modülleri
Destek Hizmeti

Yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen iletişime geçebilirsiniz.

Şirketiniz İçin Web Sitesi Tasarlıyoruz.