Neden Biz - Erten Yazılım
erten-yazilim-site-yap-uygulama-yap

NEDEN ERTEN YAZILIM TERCİH ETMELİYİM?

Web sayfası yaptırmaya karar verdiniz ve araştırma içindesiniz, dikkat etmeniz gereken ve farkımızı ortaya koyan bazı detaylar şunlardır.

Web sayfalarının yıllık yenileme ücretleri alan adı (domain) ve (server) sunucu olmak üzere 1 yıllık yenileme bedeli alınmaktadır. Neden her yıl yenilemek ödemek gerekir çünkü web sitenizin tescilinin ve yayınlanmasının devam edebilmesi için alınmaktadır.

Bir çok tasarımcı müşterilerine yönetim paneli bilgilerini vermemektedir. Biz ise web sitenizi teslim ederken yönetim panelinizin bilgilerini size veriyoruz böylece giriş yapıp fotoğraf - yazı vb. içerikleri istediğiniz gibi düzenleme yapabilmeniz için sayfalarınızı ve resimlerinizi yazılarınızı kendiniz yönetebilir ve şirketinizin tanıtımını istediğiniz tarzda yapabilirsiniz.

Siteniz neden tablet ve mobil uyumlu olması gerekir? Günümüzdeki istatistiklere göre Mobil veya Tapletlerden web sitenize çok daha fazla ziyaretçi gelmektedir ayrıca google yandex vb. diğer arama motorları dahil olmak üzere web sitenizin mobil uyumlu olup olmadığını otomatik olarak kontrol eder eğer siteniz mobil uyumlu ise aramalarda web sayfanızı ön sıralara taşır böylelikle çok daha fazla ziyaretçi kazanmış olursunuz. Yaptırdığınız sitenin arama motorlarında buluna bilirliği ve arama motorlarının tavsiye ettiği kodlama yöntemi ile kodlanmış olması arama motorlarında çok daha hızlı öne çıkmanızı ve ziyaretçi kitlesine ulaşıp büyümenizi sağlamaktadır. Bu nedenle biz bu konuda dünya standartlarına uygun ve ziyaretçilerin siteyi kolay bir şekilde kullanabilmelerini sağlamak için iyi bir tasarım sunmaktayız.

Web sitenizin barındığı sunucu'da kota ve aylık trafik aşımları (bandwidth) aşım hatası vb. hataları gördüğünüzde web sitenizin trafiğini ve disk kapasitesini inceleyip paket yükseltme işlemi yapmanızın gerekli olup olmadığını size bilgi veririz siz sevgili müşterimiz ödemenizi ona göre yaparsınız.

NASIL BİR WEB SİTESİ YAPTIRABİLİRİM ?

Web sitesi yaptırmak istiyorsunuz ancak bu konuda pek bilgi sahibi değilsiniz ve nereden başlayacağınız bilmiyorsunuz, İzleyeceğiniz adımları kısaca şöyle sıralayabiliriz. Sitenizin adresinin yani alan adının ne olacağına karar veriniz. Örnek : ertenyazilim.com Düşündüğünüz adresin tescil edilebilir yani alınmaya müsait olup olmadığını Alan Adı Sorgulama sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.

Sitenizde ne gibi içerikler olmasını istediğinizi planlayınız, örneğin hakkımızda, referanslar, ürün grupları, iletişim, misyonumuz, vizyonumz vb. gibi.
Bize Yaptırmak İstediğiniz siteyi ve ne amaçla kullanmak istiyorsanız sitenizi kodlarken isteğinize göre güzel bir web sayfası oluşturalım.
Genel de fiyatlar aşırı yüksektir erten yazılım'da bu konuda müşterilerini kırmamakta siz bütçenize uygun fiyatlarda tasarım için iletişim bölümünden bize mail atabilirsiniz.

Sitenizde olmasını istediğiniz içeriği ( sayfalar, resimler, yazılar vb.) info@ertenyazilim.com.tr adresine mail ile göndererek demo olarak sitenizin hazırlanmasını talep edebilirsiniz, Bu hizmet ücretsiz'dir eğer demo olarak hazırlarız. Beğenip yaptırmak isterseniz web sitenizi tamamen hazırlayama başlarız.

Siteniz yayınlandığında dinamik olarak hazırlanmış olan web sitenizin kontrol panel bilgilerini ve kullanım kılavuzu dahil olmak üzere bu bilgileri mail adresinize göndeririz ve sitenizin admin panelinde anlamadığınız yerler hakkında bize soru sorabilirsiniz. Bu işlemi destek talebi bölümünden bildirerek iletişime geçebilirsiniz.
Sitenizin google, yandex, bing ve diğer arama motorlarında kayıtlı olup çıkması için sizin bir işlem yapmanıza gerek yoktur bu işlemler bizim tarafımızdan yürütülmektedir.
Tüm işlemler bitti siteniz yayınlandı bir süre geçti ve bir sıkıntı yaşadınız, veya siteniz açılmıyor tablolarda hatalar yaptınız hiç dert etmeyin web sitenizi haftalık olarak aldığımız yedeği tekrar kurup sitenizi aktif hale getiririz.

Web sitenizdeki yönetici panelini kullanmakta zorluk çekiyorsanız yada her hangi birşeyde her türlü sorunda her zaman destek talebinde bulunabilirsiniz. Gerekirse bununla ilgili eğitim videosu hazırlanır ve nerede neler yapmanız konusunda size eğitici bilgi verebiliriz.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen iletişime geçebilirsiniz.

Şirketiniz İçin Web Sitesi Tasarlıyoruz.